MÖBLER / Bord / Etagebord 13636520
nr 1363 6520
Etagebord
med låda, 1890-tal. Bredd: 47, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:28:14
600 kr
700 kr